Proč si vybrat jazykovou školu Eddica?

13 let tradice a profesionality

S tradicí delší než 13 let patří JŠ Eddica k nejstarším a nejstabilnějším školám. Za dobu našeho působení prošlo našimi kurzy stovky studentů a rovněž jsme spolupracovali s desítkami společností, které patří k největším v regionu.

Jsme akreditovaným testovacím centrem ECL

Jako člen mezinárodního konsorcia ECL máme akreditaci k pořádání zkoušek, po jejichž složení získáváte mezinárodní certifikát ECL. Složení takové zkoušky bývá završením výukového procesu a proto jej doporučujeme všem, kteří chtějí zhodnotit investici svého času a peněz. Zkoušky lze skládat v úrovních A2 – C1 ve všech vyučovaných jazycích.

Moderní přístup k výuce

Zastáváme názor, že použití moderní techniky má podstatný vliv na efektivitu výuky cizího jazyka. Všechny naše učebny jsou vybaveny velkoplošnými televizemi a počítači připojenými na internet – na každé hodině je možno pracovat s multimediálními materiály, což výrazně zvyšuje efektivitu výuky.

Motivace i mimo lekce

Rovněž dobře víme, že pouhá účast na hodinách nestačí. Snažíme se proto našim studentům vytvářet příležitosti věnovat se cizímu jazyku i mimo samotné hodiny. Naši lektoři zasílají studentům na e-mail texty, audionahrávky i videa, a spoustu zajímavých tipů a odkazů na web, pomocí kterých je možno se zábavnou formou zdokonalovat.

Moderní výukový software

Jen v jazykové škole Eddica získává každý posluchač před zahájením kurzu výukový software v hodnotě dva tisíce korun zdarma. Jako vydavatelé těchto materiálů připravujeme pro studenty výukový software na míru, který obsahuje témata a slovní zásobu, kterou budou probírat v kurzu. Tyto materiály vám pak obrovským způsobem ulehčí přípravu na lekce a zefektivní čas věnovaný přípravě.

Snadná dostupnost naší školy

Poloha JŠ Eddica umožňuje pohodlný přístup ze všech městských částí Ostravy jak pomocí MHD (zastávka Strmá je 30m od studentského vchodu do školy), nebo vlastním vozem. U nás můžete pohodlně zaparkovat na sledovaném parkovišti za budovou školy. Do školy vstupujete pomocí čipové karty.

Ozvučená slovíčka po každé hodině

Po každé hodině, ve které budete pracovat s učebnicí, obdržíte navíc automaticky mp3 s novými slovíčky a frázemi, které jste probírali na minulé lekci. Ty si pak můžete přehrávat například v autě, cestou do práce nebo pří volnočasových aktivitách. Proces osvojení jazyka se tak výrazně zefektivní a zpříjemní.

Budete stále v obraze

Jako posluchač naší školy máte svůj studentský účet, kde máte k dispozici vždy informace o obsahu lekcí, veškeré zaslané doplňkové materiály, slovíčka v audioformě, výsledky testů, přístup do testovacího systému, on-line aplikaci angličtina do ucha a podobně. Rovněž pokud se nemůžete zúčastnit nějaké lekce, nemusíte mít strach – automaticky dostanete na druhý den na e-mail informaci o tom, co se na lekci probíralo a požadavky na domácí přípravu – jste tak vždy informováni o tom, co se v kurzu děje.

Pestrá nabídka kurzů

Nabízíme širokou škálu kurzů počínaje kurzy pro malé děti od pěti let (BABYWORLD), kurzy pro juniory (JUNIOR), kurzy pro studenty i dospělé, pomaturitní studium i individuální vý­uku.

Kurzy podle jazyků:

Kurzy podle zaměření:

Kompletní nabídka jazykových kurzů

Inovativní myšlení

Nejsme pouze pasivními uživateli výukových materiálů importovaných ze zahraničí, snažíme se přes deset let realizovat své vlastní nápady a představy o tom, jak zefektivnit výukový proces. Náš tým se podílí na tvorbě originálních výukových systémů (Domácí učitel, EuroWord), které berou v úvahu, že cizí jazyk je vyučován v českém prostředí. Deset let činnosti našeho vydavatelství nám umožňuje poskytovat nevídané množství doplňkových výukových materiálů a spousta z nich byla vytvořena na základě každodenní zkušenosti s vámi – posluchači našich kurzů

Individuální poradenství

Uvědomujeme si, že každý člověk se učí cizí jazyk trochu jinak. Zpracujeme Vám, v případě Vašeho zájmu, individuální studijní plán. Po krátkém pohovoru Vám manažer výuky zpracuje plán přípravy, který bude brát v úvahu Vaše volnočasové možnosti, pracovní vytížení ale i například zájmy a záliby nebo informační gramotnost. Na základě tohoto pak připraví studijní plán a materiály, které pomohou dosáhnout dílčího požadovaného cíle – například zlepšit komunikační dovednosti, rozšířit slovní zásobu, zlepšit schopnost porozumění a podobně.