Eddica VIP

Součástí našeho přístupu je být partnerům, kteří mají zájem, k dispozici nejen při samotném vzdělávacím procesu, ale také při řešení jejích každodenní agendy v souvislosti s používáním cizího jazyka. Program Eddica VIP v sobě obsahuje mimo jiné tyto nadstandardní služby:

  • Stoprocentní časová flexibilita – absolutní přizpůsobení se časovým možnostem klientů. Lekce probíhají v termínech Po – Pá 7.00 – 20.00, po domluvě mohou probíhat i o víkendu. Součástí této služby je i zkrácený interval bezplatného odvolávání lekcí ze standardních 24hod na 6 hod.
  • Asistence při komunikaci. – potřebujete rychle vyřídit e-mail nebo telefonát do zahraničí? I v tomto jsme Vám k dispozici každý den včetně víkendu od 7.00 do 20.00.
  • Každý týden nový audiokurz – vaše vzdělávání podpoříme každý týden na míru připraveným audiokurzem, který bude odvozen od Vaší klasické výuky. Připravíme Vám poslechový materiál, který budete moci používat například v autě a jehož opakovaný poslech Vám výrazně usnadní osvojení a rozšiřování vědomostí.
  • Rychlokorektury prvního stupně – nejste si jistí, zda jste napsali správně dopis, zda v e-amilu, který jste narychlo vytvořili, nejsou chyby, nebo zda je překlad webu Vaší společnosti na první pohled správně?

Program Eddica VIP Vás zbaví provozních starostí podobného typu. Máte li zájem o přesnější specifikaci jeho jednotlivých bodů, kontaktujte nás prosím na telefonu 696623701 nebo na e-mailu info@eddica.cz.